Southbend S60CC-3TR-NG S-Series Restaurant Range, Gas, 60" 2 Cabinets
SKU:
S60CC-3TR-NG__1267
Commercial design services
Weight1075 LBS
Height59.5 (H)
Width60.75 (W)
Depth34 (D)
Weight1075 LBS
Height59.5 (H)
Width60.75 (W)
Depth34 (D)
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"