Summit CK54SINKR 54" W x 23.75" D x 39.5" H Stainless Steel and Black Finish All-in-One Combo Kitchen - 115 Volts
Shop all Summit Restaurant and Kitchen Equipment
SKU:
CK54SINKR
MPN:
CK54SINKR
video thumbnail
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 1 Business Day
Commercial design services
Summit CK54SINKR combo kitchen is 54" W x 23.75" D x 39.5" H, with stainless steel durability and black finish. Includes 3.2 cu. ft. fridge, R-600a refrigerant, ETL sanitation, ideal for commercial use.
  • R-600a refrigerant ensures efficiency
  • Stainless steel meets sanitation standards
  • 54" width fits compact spaces