Turbo Air CAS16WBT00 Caster, 1.6", non-brake
Shop all Turbo Air
SKU:
CAS16WBT00__16003
Commercial design services
ManufacturerTurbo Air
Shipfrom90808[Long Beach,CA]
ManufacturerpartnumberCAS16WBT00
Vendornumber16003
Packedby1 Each
ManufacturerTurbo Air
Shipfrom90808[Long Beach,CA]
Vendornumber16003
Packedby1 Each
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"