Turbo Air TAMG-48-NG Radiance Griddle, countertop, 48"
Shop all Turbo Air
SKU:
TAMG-48-NG__16003
Commercial design services
ControlsManual Controls
GriddlefinishSmooth Steel
ManufacturerpartnumberTAMG-48
Platethickness3/4"
Cookingsurfacewidth43" - 48"
Vendornumber16003
ControlsManual Controls
GriddlefinishSmooth Steel
ManufacturerpartnumberTAMG-48
Platethickness3/4"
Cookingsurfacewidth43" - 48"
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"