Shop all Turbo Air Open Air Merchandisers and Coolers
SKU:
TOMD-30HW(B)
MPN:
TOMD-30HW(B)
zoom
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Free shipping
Commercial design services
  • 2.1 Cu
Weight53 LBS
Height17.75 (H)
Width28 (W)
Depth12.25 (D)
Exterior FinishWhite
Interior FinishStainless Steel
Service TypeFull Service
Shelf Quantity1
Width (side - side)25" - 30"
ManufacturerTurbo Air
Weight53 LBS
Height17.75 (H)
Width28 (W)
Depth12.25 (D)
Exterior FinishWhite
Interior FinishStainless Steel
Service TypeFull Service
Shelf Quantity1
Width (side - side)25" - 30"
  • NSF Certified certification
  • Food Display and Merchandising
  • Non-Refrigerated Display Cases
Related products
picture
Pro IconFree shipping
picture
Advance Tabco 7-PS-27F 7.75" H Bolted Side Splash for Hand Sinks