Shop all U-Line Commercial Reach-In Refrigeration
SKU:
UCRP225-GS31A
MPN:
UCRP225-GS31A
Commercial design services
  • Casters and NEMA 5-15P plug included
  • R290 refrigerant with top compressor
  • LED lighting and NSF, cULus certifications
  • Digital temperature control with alarms
  • Glass and solid doors for visibility
Depth32 (D)
Depth (front - back)31" - 32"
Door StyleHinged / Swing
Door TypeSolid & Glass Combination
Depth32 (D)
Depth (front - back)31" - 32"
Door StyleHinged / Swing
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"