Advance Tabco SHK-MSC-31CH 31" W Stainless Steel Self-Contained Mobile Hand Sink
Shop all Advance Tabco Mobile Soaking Sink
SKU:
SHK-MSC-31CH
MPN:
SHK-MSC-31CH
Login or Add to Cart to See Price
Usually ships in 2 - 3 Weeks
Warranty
Commercial design services
Advance Tabco shk-msc-31ch mobile hand sink features a 31" stainless steel cabinet with a 10" x 14" x 5" sink bowl and gooseneck faucet for efficient handwashing.
  • 2.5 gallon electric hot water heater, 120v, 15amp
  • Includes two 7 gallons waste water tanks
  • NSF and UL certified, CSA compliant
  • 31" W stainless steel mobile hand sink