Bakers Pride BPCMI-36-NG Restaurant Series Cheesemelter, natural gas, 36"
Shop all Bakers Pride
SKU:
BPCMI-36-NG__1034
Commercial design services
Weight165 LBS
Height20.5 (H)
Width36 (W)
Depth18 (D)
Rackposition2
HeattypeInfrared
ExteriorfinshStainless Steel Front & Sides
ManufacturerpartnumberBPCMI-36-NG
Height20.5
Vendornumber1034
Document_0BPCMI-36-NG.pdf
Weight165 LBS
Height20.5 (H)
Width36 (W)
Depth18 (D)
Rackposition2
HeattypeInfrared
Height20.5
Vendornumber1034
Document_0BPCMI-36-NG.pdf
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Bakers Pride
Bakers Pride XX-6
Bakers Pride BPHHP-424I
Bakers Pride BPCMI-36 Restaurant Series Cheesemelter, gas, 36"