Bakers Pride BPSBI-36-NG Restaurant Series Salamander Broiler, natural gas, 36"
Shop all Bakers Pride
SKU:
BPSBI-36-NG__1034
Commercial design services
HeattypeInfrared
Totalbtu35,000
ManufacturerpartnumberBPSBI-36
ManufacturerBakers Pride
Shipfrom75013-5397 [Allen, TX]
Freightclass70
Vendornumber1034
Document_0BPSBI-36-NG.pdf
HeattypeInfrared
Totalbtu35,000
ManufacturerpartnumberBPSBI-36
ManufacturerBakers Pride
Shipfrom75013-5397 [Allen, TX]
Freightclass70
Vendornumber1034
Document_0BPSBI-36-NG.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"