Berkel SLICER-S14 Slicer Plate, 1/2"
Shop all Berkel
SKU:
SLICER-S14
Commercial design services
ManufacturerpartnumberSLICER-S14
Height0
NsfcertifiedYes
Size12mm
Vendornumber1043
Height0
NsfcertifiedYes
Size12mm
Vendornumber1043
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"