Berkel X13E-PLUS Premium Food Slicer, manual operation only, 13"
Shop all Berkel
SKU:
X13E-PLUS__1043
Commercial design services
ManufacturerBerkel
Shipfrom41011 [Covington, KY]
Freightclass65
ManufacturerpartnumberX13E-PLUS
Vendornumber1043
Document_0X13E-PLUS.pdf
ManufacturerBerkel
Shipfrom41011 [Covington, KY]
Freightclass65
Vendornumber1043
Document_0X13E-PLUS.pdf
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"