Flash Furniture CO-30RDF-03CHR4-SIL-GG 30" Dia. Light Grey Steel Round Table with 4 Round Back Chairs Patio Table Set
Shop all Flash Furniture Commercial Outdoor Furniture
SKU:
CO-30RDF-03CHR4-SIL-GG
MPN:
CO-30RDF-03CHR4-SIL-GG
Commercial design services
Optimize outdoor dining with the Flash Furniture 30" light grey steel round table and four round back chairs, designed for commercial use from corrosion-resistant steel.
  • Compact 35.5" width, 28" height
  • Light gray finish resists wear
  • Ships assembled to reduce setup time
  • 30" steel tabletop for durability
  • Dining-height design for patios
  • Includes 4 round-back chairs
Weight69.1 LBS
Item TypeTable / Chair Sets
ColorGray
Filter TypeTable / Chair Sets
Long Side / Diameter30"
ManufacturerFlash Furniture
Weight69.1 LBS
Item TypeTable / Chair Sets
ColorGray
Filter TypeTable / Chair Sets
Long Side / Diameter30"
  • Downloadmanual
Color: Light Gray
  • Black
  • Gold
  • Coral
  • Light Gray
  • Sky Blue
  • Furniture
  • Commercial Outdoor Furnitures
  • Outdoor Restaurant Table and Set
  • Furniture
Related products
Quantum WR74-2460SG 60" W x 24" D Galvanized Steel Solid Shelving Starter Kit
Pro IconFree shipping
Advance Tabco SRK-2 24" W Stainless Steel Single Underbar Basics Speed Rail
Pro IconFree shipping
Flash Furniture FD-DESK-GY-GG 24" W Gray Laminate with Black Frame Student Desk