Flash Furniture ET-ER18345-18-LB-GG Light Brown Seat Dining Chair
Shop all Flash Furniture Restaurant Seating
SKU:
ET-ER18345-18-LB-GG
MPN:
ET-ER18345-18-LB-GG
zoom
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Flash Furniture ET-ER18345-18-LB-GG dining chair supports 250 pounds and measures 18" wide by 21.5" deep with a 29" height. It features solid back upholstery and bonded leather for commercial use, weighing 34 pounds for easy handling.