FOH RWL011FDT23 6.5" W Frosted Plastic Liner
Shop all FOH Janitorial Supplies
SKU:
RWL011FDT23
MPN:
RWL011FDT23
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Optimize your waste management with the FOH RWL011FDT23 6.5" W Frosted Plastic Liner. This durable liner for trash receptacles measures 7.75" deep and 11" high, ensuring a perfect fit for your needs.
  • Versatile for multiple commercial settings
  • Efficient waste management solution
  • Durable frosted plastic construction
  • Lightweight design for easy handling
  • Compact 6.5" width fits various bins
  • Easy to clean and maintain
Weight10.58 LBS
Height11 (H)
Width6.5 (W)
Depth7.75 (D)
Filter TypeLiners
MaterialPlastic
ManufacturerFOH
Weight10.58 LBS
Height11 (H)
Width6.5 (W)
Depth7.75 (D)
Filter TypeLiners
MaterialPlastic
ManufacturerFOH
  • FOH
  • FOH Janitorial Supplies
  • FOH
  • FOH Janitorial Supplies