Built for heavy use, the inSinkErator SS-500-15A-CC202 disposer features a 15" bowl and 6-5/8" inlet for efficient waste handling. Its stainless steel build and 5 HP motor ensure reliable grinding power for busy commercial kitchens.
Free shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"