Jackson WWS DTC-S70-48L Dishtable, clean, straight design, 48"
Shop all Jackson WWS
SKU:
DTC-S70-48L__1160
Commercial design services
Weight0.01 LBS
Height0.01 (H)
Width0.01 (W)
Depth48 (D)
Weight0.01 LBS
Height0.01 (H)
Width0.01 (W)
Depth48 (D)
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Jackson WWS
Jackson WWS FLIGHTSTAR Dishwasher, Flight Type, high temp sanitizing, electric or steam, (2) tank, rackless, 29"
Jackson WWS 07320-002-86-72 (36) Compartment rack (7"H)
Jackson WWS 05700-002-37-82 Casters, for DishStar® models (set of 4), adds an additional 1.18”