Jackson WWS DTS-S70-48R Dishtable, soiled, 48"
Shop all Jackson WWS
SKU:
DTS-S70-48R__1160
Commercial design services
ShapeStraight
ManufacturerpartnumberDTS-S70-48R
Packedby1 Each
ManufacturerJackson WWS
Shipfrom40734 [Gray, KY]
Vendornumber1160
ShapeStraight
Packedby1 Each
ManufacturerJackson WWS
Shipfrom40734 [Gray, KY]
Vendornumber1160
  • Shop By Brand
  • Jackson WWS
  • Shop By Brand
  • Jackson WWS
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Jackson WWS
Jackson WWS FLIGHTSTAR Dishwasher, Flight Type, high temp sanitizing, electric or steam, (2) tank, rackless, 29"
Jackson WWS 07320-002-86-72 (36) Compartment rack (7"H)
Jackson WWS DTC-S70-48L Dishtable, clean, straight design, 48"
Jackson WWS 05700-002-37-82 Casters, for DishStar® models (set of 4), adds an additional 1.18”
Jackson WWS DTS-S70-48L Dishtable, soiled, 48"
Jackson WWS 05340-002-01-15 Flanged feet
Jackson WWS AJX-66CEL Dishwasher, conveyor type
Jackson WWS RACKSTAR 66CE ENERGY RECOVERY RackStar® 66 Dishwasher, conveyor type
Jackson WWS 07320-100-35-00 Peg Rack
Jackson WWS AJX-80CEL Dishwasher, conveyor type
Jackson WWS CONSERVER XL HH Conserver® Dishwasher, higher hood door-type, 29-1/2"
Jackson WWS LOH2O LoH2O® Dishwasher, Flight Type, high temp sanitizing, (2) tank, rackless, 29"