SKU:
KR18-12BD__2031
Commercial design services
Widthsidesideoa7" - 12"
CnstructionStainless Steel
ManufacturerKrowne
ThgalternateimagesKR18-12BD.jpg
Shipfrom07470 [Wayne, NJ]
StyleDump Sink With Blender Recessed Step
Freightclass150
ManufacturerpartnumberKR18-12BD
Vendornumber2031
Packedby1 Each
Depthfrontbackoa24" - 27"
Document_0KR18-12BD.pdf
Widthsidesideoa7" - 12"
CnstructionStainless Steel
ManufacturerKrowne
Shipfrom07470 [Wayne, NJ]
Freightclass150
Vendornumber2031
Packedby1 Each
Depthfrontbackoa24" - 27"
Document_0KR18-12BD.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"