Micro Matic DP-MET-T-34GR-Z 34" W x 8.5" D Stainless Steel with Drain and Glass Rinser Drip Tray Trough
SKU:
DP-MET-T-34GR-Z
MPN:
DP-MET-T-34GR-Z
Commercial design services
  • Designed for Metropolis "T" draft tower
  • Perforated screen for optimal drainage
  • Compact size fits various setups
  • Durable stainless steel construction
  • Integrated glass rinser for efficiency
  • NSF-certified for safe beverage service
Height0.75 (H)
Width34 (W)
Depth8.5 (D)
Length25" - 36"
Height0.75 (H)
Width34 (W)
Depth8.5 (D)
Length25" - 36"
  • Downloadmanual
Certifications
  • NSF Certified certification
  • Drip Trays