Randell RSB-DTSSFF-60 RanServe Premium Breath Guard
Shop all Randell
SKU:
RSB-DTSSFF-60__1238
Commercial design services
ManufacturerRandell
ItemscraperSingle-sided
Shipfrom48893 [Weidman, MI]
ManufacturerpartnumberRSB-DTSSFF-60
Widthsideside56" - 61"
Vendornumber1238
Packedby1 Each
FrameconstructionStainless Steel
ServicetypeFull-service
Document_0RSB-DTSSFF-60.pdf
ManufacturerRandell
ItemscraperSingle-sided
Shipfrom48893 [Weidman, MI]
Widthsideside56" - 61"
Vendornumber1238
Packedby1 Each
ServicetypeFull-service
Document_0RSB-DTSSFF-60.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Randell
Randell RAN SGS60 Single-Tier Overshelf, 60"