Randell RSW-DTSSNA-24 RanServe Premium Breath Guard
Shop all Randell
SKU:
RSW-DTSSNA-24__1238
Commercial design services
Weight0.01 LBS
Height28 (H)
Width23.75 (W)
Depth28.05 (D)
ManufacturerpartnumberRSW-DTSSNA-24
Height28
FrameconstructionStainless Steel
ItemscraperSingle-sided
ServicetypeSelf-service
Widthsideside19" - 24"
Vendornumber1238
Document_0RSW-DTSSNA-24.pdf
Weight0.01 LBS
Height28 (H)
Width23.75 (W)
Depth28.05 (D)
Height28
ItemscraperSingle-sided
ServicetypeSelf-service
Widthsideside19" - 24"
Vendornumber1238
Document_0RSW-DTSSNA-24.pdf
  • Shop By Brand
  • Randell
  • Shop By Brand
  • Randell
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Randell
Randell RAN SGS60 Single-Tier Overshelf, 60"