Royal Range RSP-18T-NG 18" W Stainless Steel Natural Gas Stock Pot Range - 90,000 BTU
Shop all Royal Range Commercial Stock Pot and Wok Ranges
SKU:
RSP-18T-NG
MPN:
RSP-18T
Commercial design services
  • Open base for storage access
  • Manual controls with pilot for ignition
  • USA-made for durability
  • 90,000 BTU burner for fast heating
  • Stainless steel front/sides for easy cleanup
  • Three-ring burner with wok top versatility
Weight135 LBS
Height24 (H)
ManufacturerRoyal Range of California
Weight135 LBS
Height24 (H)
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"