Southbend HDG-24-316L-LP 24" Outdoor Griddle, Countertop
SKU:
HDG-24-316L-LP__1267
zoom
Commercial design services
Cookingdepth24" - 29"
ControlsThermostat/Solid State Controls
GriddlefinishSmooth Steel
ManufacturerpartnumberHDG-24-316L
ExteriorfinshStainless Steel
Platethickness1"
Cookingsurfacewidth19" - 24"
Vendornumber1267
Document_0Southbend_HDG-24-316L-LP.pdf
Cookingdepth24" - 29"
GriddlefinishSmooth Steel
ExteriorfinshStainless Steel
Platethickness1"
Cookingsurfacewidth19" - 24"
Vendornumber1267
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"