Southbend HDG-24-316L-NG 24" Outdoor Griddle, Countertop
SKU:
HDG-24-316L-NG__1267
GriddlefinishSmooth Steel
Platethickness1"
ExteriorfinishStainless Steel
ManufacturerpartnumberHDG-24-316L
Vendornumber1267
Cookingdepth24" - 29"
Cookingsurfacewidth19" - 24"
Document_0Southbend_HDG-24-316L-NG.pdf
GriddlefinishSmooth Steel
Platethickness1"
ExteriorfinishStainless Steel
Vendornumber1267
Cookingdepth24" - 29"
Cookingsurfacewidth19" - 24"
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"