Southbend P32A-3240-LP 32" Platinum Single Deck Broiler Heavy Duty Range Match, Gas
SKU:
P32A-3240-LP__1267
Commercial design services
HeatRadiants
ManufacturerpartnumberP32A-3240
ManufacturerSouthbend
DesignRange Match
Vendornumber1267
DecksSingle
Exterior FinishStainless Steel
BaseConvection Oven
HeatRadiants
ManufacturerSouthbend
DesignRange Match
Vendornumber1267
DecksSingle
Exterior FinishStainless Steel
BaseConvection Oven
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"