Southbend P32A-3240-NG 32" Platinum Single Deck Broiler Heavy Duty Range Match, Gas
SKU:
P32A-3240-NG__1267
Commercial design services
Weight995 LBS
Height75 (H)
Width32 (W)
Depth39.75 (D)
Total BTU's149,000
DecksSingle
ManufacturerpartnumberP32A-3240
HeatRadiants
Height75
BaseConvection Oven
Weight995 LBS
Height75 (H)
Width32 (W)
Depth39.75 (D)
Total BTU's149,000
DecksSingle
HeatRadiants
Height75
BaseConvection Oven
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"