Southbend P32C-32B-LP 32" Platinum Heavy Duty Broiler, Gas
SKU:
P32C-32B-LP__1267
Commercial design services
HeatRadiants
ManufacturerpartnumberP32C-32B
ManufacturerSouthbend
DesignRange Match
Vendornumber1267
DecksSingle
Exterior FinishStainless Steel
BaseCabinet Base
HeatRadiants
ManufacturerpartnumberP32C-32B
ManufacturerSouthbend
DesignRange Match
Vendornumber1267
DecksSingle
Exterior FinishStainless Steel
BaseCabinet Base
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"