Southbend P32C-32B-NG 32" Platinum Heavy Duty Broiler, Gas
SKU:
P32C-32B-NG__1267
DesignRange Match
ManufacturerpartnumberP32C-32B
DecksSingle
Vendornumber1267
HeatRadiants
Exterior FinishStainless Steel
BaseCabinet Base
ManufacturerSouthbend
DesignRange Match
ManufacturerpartnumberP32C-32B
DecksSingle
Vendornumber1267
HeatRadiants
Exterior FinishStainless Steel
BaseCabinet Base
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"