Turbo Air TAMG-12-LP Radiance Griddle, countertop, 12"
Shop all Turbo Air
SKU:
TAMG-12-LP__16003
Commercial design services
ExteriorfinshStainless Steel Front & Sides
ControlsManual Controls
ManufacturerTurbo Air
Platethickness3/4"
ExteriorfinishStainless Steel Front & Sides
Shipfrom90808[Long Beach,CA]
ManufacturerpartnumberTAMG-12
Vendornumber16003
Packedby1 Each
Cookingsurfacewidth1" - 12"
ControlsManual Controls
ManufacturerTurbo Air
Platethickness3/4"
Shipfrom90808[Long Beach,CA]
ManufacturerpartnumberTAMG-12
Vendornumber16003
Packedby1 Each
Cookingsurfacewidth1" - 12"
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"