Turbo Air TAMG-24-LP Radiance Griddle, countertop, 24"
Shop all Turbo Air
SKU:
TAMG-24-LP__16003
Commercial design services
Weight220 LBS
Height12.5 (H)
Width24 (W)
Depth30.5 (D)
Weight220 LBS
Height12.5 (H)
Width24 (W)
Depth30.5 (D)
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"