Turbo Air TARB-12-NG Radiance Charbroiler, countertop, gas, 12" wide
SKU:
TARB-12-NG__16003
Commercial design services
Weight118 LBS
Height10 (H)
Width12 (W)
Depth30 (D)
ManufacturerpartnumberTARB-12
Height10
Weight118 LBS
Height10 (H)
Width12 (W)
Depth30 (D)
ManufacturerpartnumberTARB-12
Height10
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"