Turbo Air TARB-30-LP Radiance Charbroiler, countertop, gas, 30" wide
Shop all Turbo Air
SKU:
TARB-30-LP__16003
Commercial design services
Weight226 LBS
Height10 (H)
Width30 (W)
Depth30 (D)
ManufacturerpartnumberTARB-30
Height10
Document_0Turbo Air_TARB-30-LP.pdf
Weight226 LBS
Height10 (H)
Width30 (W)
Depth30 (D)
ManufacturerpartnumberTARB-30
Height10
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"