Turbo Air TATG-48-LP Radiance Griddle, countertop, 48"
Shop all Turbo Air
SKU:
TATG-48-LP__16003
GriddlefinishSmooth Steel
ManufacturerpartnumberTATG-48
Platethickness1"
Cookingsurfacewidth43" - 48"
Vendornumber16003
Document_0Turbo Air_TATG-48-LP.pdf
GriddlefinishSmooth Steel
ManufacturerpartnumberTATG-48
Platethickness1"
Cookingsurfacewidth43" - 48"
Vendornumber16003
  • Shop By Brand
  • Turbo Air
  • Shop By Brand
  • Turbo Air
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"