Vulcan FRTTOP-66WLD Front Top Ledge, 66"
Shop all Vulcan
SKU:
FRTTOP-66WLD__1320
Commercial design services
ManufacturerpartnumberFRTTOP-66WLD
Packedby1 Each
ManufacturerVulcan
Shipfrom40201 [Louisville, KY)
Vendornumber1320
Packedby1 Each
ManufacturerVulcan
Shipfrom40201 [Louisville, KY)
Vendornumber1320
  • Shop By Brand
  • Vulcan
  • Shop By Brand
  • Vulcan
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Vulcan
Vulcan RCTWLBR-24 Towel Bar, for 24"
Vulcan V18SD Single-deck hi-shelf riser, non-overlapping, 18"
Vulcan FCTBRKT BP Enclosed box faucet bracket, add 3"
Vulcan VC55GD Convection Oven, LP, double-deck, 40"