Atosa ATO-36G4B CookRite Range
SKU:
ATO-36G4B
Commercial design services
ExteriorfinshAll Stainless Steel Exterior
ManufacturerAtosa USA, Inc.
Top(2) Open Burners, (1) 36" Griddle
Platethickness.750" = 3/4"
Shipfrom92821 [Brea, CA]
Freightclass100
VentBackriser With Hi-shelf
ManufacturerpartnumberATO-36G4B
Packedby1 Each
Base(2) Standard Ovens
Document_0ATO-36G4B.pdf
ManufacturerAtosa USA, Inc.
Platethickness.750" = 3/4"
Shipfrom92821 [Brea, CA]
Freightclass100
VentBackriser With Hi-shelf
Packedby1 Each
Base(2) Standard Ovens
Document_0ATO-36G4B.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"