Connerton KABOB-24-LP 24" W Stainless Steel Countertop Liquid Propane Angled Radiant Broiler - 100,000 BTU
Shop all Connerton
SKU:
KABOB-24-LP
MPN:
KABOB-24
Pro Icon
Usually ships in 2 - 4 Business Days
  • Utilizes liquid propane
  • Compact 24-inch design
  • 100,000 BTU per burner
Height14 (H)
Width24 (W)
Heating SourceRadiant
Total BTU100,000 BTU
Width (side-side) OA19" - 24"
ManufacturerConnerton
Height14 (H)
Width24 (W)
Heating SourceRadiant
Total BTU100,000 BTU
Width (side-side) OA19" - 24"
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"