Connerton KABOB-24-NG 24" W Stainless Steel Countertop Natural Gas Angled Radiant Broiler - 100,000 BTU
Shop all Connerton
SKU:
KABOB-24-NG
MPN:
KABOB-24
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
  • Utilizes natural gas
  • Compact 24-inch design
  • 100,000 BTU per burner
Height14 (H)
Width24 (W)
Heating SourceRadiant
Total BTU100,000 BTU
Width (side-side) OA19" - 24"
ManufacturerConnerton
Height14 (H)
Width24 (W)
Heating SourceRadiant
Total BTU100,000 BTU
Width (side-side) OA19" - 24"
  • Downloadwarranty
Select an Option
  • Natural Gas
  • Liquid Propane
picture
National Public Seating CT23060T 30" x 60" Rectangle Café Table
Pro IconFree shipping
Advance Tabco TAG-305 60" W x 30" D Galvanized Base 16 Gauge Flat Top Work Table
Advance Tabco KAG-308 96" W x 30" D Stainless Steel Top Galvanized Adjustable Undershelf Adjustable Undershelf Work Table
Hatco GRAM-84D6 84" W Aluminum Double Glo-Ray Infrared Strip Heater - 120 Volts 4800 Watts
Thunder Group CR012V 11.75" Dia. Ivory Melamine Round Wide Rim Plate