Shop all Royal Range Commercial Griddles
SKU:
RDTG-60-LP
MPN:
RDTG-60
Commercial design services
The royal range rdtg-60-lp griddle offers a 60" smooth steel cooking surface with a 1" plate and solid-state controls for consistent heat.
  • 4" grease trough for fat removal
  • Stainless steel front and sides for sanitation
  • 60" griddle plate with 1" polished steel