Turbo Air TATG-24-NG Radiance Griddle, countertop, 24"
Shop all Turbo Air
SKU:
TATG-24-NG__16003
Commercial design services
ExteriorfinshStainless Steel Front & Sides
ControlsThermostat / Solid State Controls
ManufacturerTurbo Air
GriddlefinishSmooth Steel
Platethickness1"
ExteriorfinishStainless Steel Front & Sides
Shipfrom90808[Long Beach,CA]
ManufacturerpartnumberTATG-24
Vendornumber16003
Packedby1 Each
Cookingsurfacewidth19" - 24"
Document_0Turbo Air_TATG-24-NG.pdf
ManufacturerTurbo Air
GriddlefinishSmooth Steel
Platethickness1"
Shipfrom90808[Long Beach,CA]
ManufacturerpartnumberTATG-24
Vendornumber16003
Packedby1 Each
Cookingsurfacewidth19" - 24"
  • Shop By Brand
  • Turbo Air
  • Shop By Brand
  • Turbo Air
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"