Advance Tabco NDSG-18-36 166" W Tempered Glass Single-Sided Sleek Shield Food Shield
Shop all Advance Tabco Sneeze Guards
SKU:
NDSG-18-36
MPN:
NDSG-18-36
Commercial design services
Advance Tabco ndsg-18-36 sleek shield features a 36" W, 18" D, 34" H double-tier sneeze guard with 1/4" tempered glass and stainless steel top shelf.
  • Self-service configuration simplifies setup
  • Chamber Lock™ allows 15-degree rotation
  • 36" W tempered glass front and sides
  • Stainless steel top shelf resists corrosion
  • Double-tier design increases serving area
Weight166 LBS
Height34 (H)
Width36 (W)
ServiceSelf-Service
Width (side - side)32" - 37"
ManufacturerAdvance Tabco
Length36"
StyleSingle Sided
Service TypeSelf Service
Weight166 LBS
Height34 (H)
Width36 (W)
ServiceSelf-Service
Width (side - side)32" - 37"
ManufacturerAdvance Tabco
Length36"
StyleSingle Sided
  • Sneeze Guards