Advance Tabco PRSCD-19-18-M 18" W x 25" D Enclosed Cabinet Base 7" Splash Prestige Underbar Drainboard Cabinet
Shop all Advance Tabco Underbar Drainboard Unit
SKU:
PRSCD-19-18-M
MPN:
PRSCD-19-18-M
Commercial design services
Transform your beverage service with the Advance Tabco PRSCD-19-18-M Enclosed Cabinet Base. This 18" W x 25" D unit includes a 7" splash guard, ensuring a tidy workspace while offering ample storage for your underbar needs.
  • Sturdy construction for heavy use
  • NSF certified for safety
  • Easy-to-clean surface for maintenance
  • Durable cabinet for secure storage
  • Compact design fits tight spaces
  • 7" splash guard for spills
Weight67 LBS
Height36 (H)
Width18 (W)
Depth25 (D)
Item TypeDrainboards Storage Cabinets
Filter TypeDrainboards Storage Cabinets
Splash7"
ManufacturerAdvance Tabco
Weight67 LBS
Height36 (H)
Width18 (W)
Depth25 (D)
Splash7"
  • Underbar Drainboard Unit