Beverage Air BB36HC-1-FG-S-27 Refrigerated Food Rated Back Bar Storage Cabinet, one-section, 36"W, 36" H
Shop all Beverage-Air
SKU:
BB36HC-1-FG-S-27__1044
zoom
Commercial design services
TopfinishStainless Steel Top
Width(side-side)23 - 58 Inches
Doorqty1 Door
RefrigerationlocationSelf-Contained, Side Mounted
ManufacturerpartnumberBB36HC-1-FG-S-27
Packedby1 Each
ManufacturerBeverage Air
Shipfrom15825 [Brookville, PA]
DooroneGlass Door(s)
ExteriorfinshStainless Steel Exterior
Depth24.5
Freightclass150
DoorswingSwing Door(s)
Vendornumber1044
Document_0BB36HC-1-FG-B-27_BB36HC-1-FG-S-27.pdf
Document_1BB36HC-1-FG-S-27.pdf
TopfinishStainless Steel Top
Width(side-side)23 - 58 Inches
Doorqty1 Door
Packedby1 Each
ManufacturerBeverage Air
Shipfrom15825 [Brookville, PA]
DooroneGlass Door(s)
Depth24.5
Freightclass150
DoorswingSwing Door(s)
Vendornumber1044
Document_1BB36HC-1-FG-S-27.pdf
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"