Flash Furniture ET-BT3503-30-DB-GG 30" H Blue Green Galvanized Steel with Drain Hole Seat Bar Stool
Shop all Flash Furniture Commercial Outdoor Furniture
SKU:
ET-BT3503-30-DB-GG
MPN:
ET-BT3503-30-DB-GG
Commercial design services
  • Lightweight design simplifies repositioning
  • Stacks up to 10 for efficient storage
  • Plastic floor glides protect flooring
  • 500 lb weight capacity for heavy-duty use
  • Drain hole seat prevents water pooling
  • Galvanized steel frame resists corrosion
BackBackless
ColorBlue
Filter TypeBackless Bar Stools
Frame MaterialGalvanized Steel
SeatWood
Item TypeBackless Bar Stools
Seat ColorBlue
BackBackless
ColorBlue
Filter TypeBackless Bar Stools
Frame MaterialGalvanized Steel
SeatWood
Item TypeBackless Bar Stools
Seat ColorBlue
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"