Flash Furniture ET-BT3503-30-OR-GG 30" H Orange Galvanized Steel with Drain Hole Seat Bar Stool
Shop all Flash Furniture Commercial Outdoor Furniture
SKU:
ET-BT3503-30-OR-GG
MPN:
ET-BT3503-30-OR-GG
Commercial design services
  • 500 Lbs. capacity supports heavy use
  • Stackable design saves space
  • 30" height suits bar counters
  • Drain hole prevents water pooling
  • Galvanized steel resists corrosion
  • Backless, armless profile allows easy access
BackBackless
ColorOrange
Item TypeBackless Bar Stools
Seat ColorOrange
BackBackless
ColorOrange
Item TypeBackless Bar Stools
Seat ColorOrange
  • Downloadmanual
  • Black
  • Teal
  • Distressed Copper
  • Green
  • Blue
  • Mint
  • Orange
  • Copper
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"