Shop all Mars Air Systems Air Curtains
SKU:
N2120-3UD-OB
MPN:
N2120-3UD-OB
  • ETL sanitation listed for compliance
  • Unheated design cuts energy use
  • 208-230 volts, 60 Hz, 1-Ph compatibility
  • 120"–131" coverage for wide doors
  • Three 1/2 HP motors ensure airflow
Depth13 (D)
Width (side - side)120" - 131"
ManufacturerMars Air Systems
Phase1-Ph
Hertz60
Voltage208-230v
Depth13 (D)
Width (side - side)120" - 131"