Perlick BBS108B-S-4 Refrigerated Back Bar Cabinet, four-section, 108"
Shop all Perlick
SKU:
BBS108B-S-4
zoom
Commercial design services
Weight671 LBS
Height34.56 (H)
Width108 (W)
Depth24.75 (D)
Document_0BBS108B-S-4.pdf
Weight671 LBS
Height34.56 (H)
Width108 (W)
Depth24.75 (D)
Document_0BBS108B-S-4.pdf
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"