Perlick BBS60S-S-4 Refrigerated Back Bar Cabinet, two-section, 60"
Shop all Perlick
SKU:
BBS60S-S-4
zoom
Commercial design services
Weight340 LBS
Height34.56 (H)
Width60 (W)
Depth24.75 (D)
Document_0BBS60S-S-4.pdf
Weight340 LBS
Height34.56 (H)
Width60 (W)
Depth24.75 (D)
Document_0BBS60S-S-4.pdf
  • Shop By Brand
  • Perlick
  • Shop By Brand
  • Perlick
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"