Perlick BC48-STK-TR-1 Bottle Cooler, flat top, 48"
Shop all Perlick
SKU:
BC48-STK-TR-1
Commercial design services
Horsepower1/4 HP
ManufacturerPerlick
ExteriorfinishAll Black Exterior
Shipfrom53223-0098 [Milwaukee, WI]
Freightclass150
ManufacturerpartnumberBC48-STK-TR-1
Packedby1 Each
CompressorlctionSide Mounted Compressor
Document_0BC48-STK-TR-1.PDF
Horsepower1/4 HP
ManufacturerPerlick
Freightclass150
Packedby1 Each
Document_0BC48-STK-TR-1.PDF
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"