Perlick FR60-STK-TR Glass Froster, underbar, 60"
Shop all Perlick
SKU:
FR60-STK-TR
zoom
Commercial design services
ManufacturerPerlick
ExteriorfinishBlack Exterior
Shipfrom53223-0098 [Milwaukee, WI]
Freightclass150
ManufacturerpartnumberFR60-STK-TR
Packedby1 Each
ItemtypeTop Sliding Door(s)
Document_0FR60-STK-TR.pdf
ManufacturerPerlick
ExteriorfinishBlack Exterior
Freightclass150
Packedby1 Each
ItemtypeTop Sliding Door(s)
Document_0FR60-STK-TR.pdf
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"