Wolf C60SS-10BN Challenger XL™ Restaurant Range, 60"
Shop all Wolf
SKU:
C60SS-10BN
Commercial design services
Weight890 LBS
Height58 (H)
Width60 (W)
Depth34 (D)
Document_0C60SS-10BN.pdf
Weight890 LBS
Height58 (H)
Width60 (W)
Depth34 (D)
Document_0C60SS-10BN.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"